A pokud je dítě starší a chce dobrodružství

A pokud je dítě starší a chce dobrodružství, a on se dostane: rafting, turistika, cyklistika a mnoho dalšího.

A všechny z těchto dětí se budou zabývat, dýchání úžasné karpatské vzduch, již dlouhou dobu známé léčivé vlastnosti, které.

Взгляд-на-раннее-развитие-детей2

A nakrmit dítě nebude nějaký polotovary a domácí potraviny, zdravé a výživné. Koneckonců, jeho vynikající kuchyně je známá pro dětské tábory v západní Ukrajině.

Kromě toho, dětské podlechat minerální voda, není-li, samozřejmě, o tom dohodnout předem.

Rodinná dovolená s dětmi – je to vždy příležitost zažít jednotu rodiny, poznat své dítě, ukažte mu svět a naučit se něco velmi důležité a nezbytné.

Pokud vaše dítě dosáhne školního věku, snaží se, aby si výlet prvky kognitivní odpočinku. Zde je jeden skvělý nápad – pokud zvolíte cestu pro zobrazení učebnic své děti na příští rok, nacházet v nich (dějepis, zeměpis, zoologie), téma, které dítě může prozkoumat “na zemi” během cesty na přípravu Příbuzné fotografie, krátké pojednání nebo zprávy lekce.

Ale i když je zbytek země svého výběru nesouvisí s školního programu, ujistěte se, že věnovat dostatek času, například studium pyramid a poklady muzea v Káhiře, starověké civilizace Kréty a legend. Nepochybuji o tom, že to všechno zůstane v paměti dítěte, a stane se aktivní v pravý čas.

Slevy pro děti

V některých zemích, mohou náklady na dítě dosáhne 80% hodnoty jízdy za dospělého, a v případě, kdy se dítě spočívá pouze jedna dospělá osoba – a 100%. Proto, aby zachránil, vyberte zemi, ve které se dítě spočívá tradičně zdarma – Turecko, Egypt, Řecko, Kypr.

V některých hotelů v těchto zemích výrazné slevy jsou k dispozici pro děti do 14 nebo dokonce 16 let: (Pyramisa 5 * a Beach Albatros 3 * (Sharm-el-Sheikh), Ali Baba 4 * a Reemyvera 3 * (Hurgada), Anemos apts třídy B (16 let!) a Yiannoula Beach 3 * Kypr, Blue Sea 3 + Kréta (15 let!)). Ale nezoufejte, pokud všechny tyto země jste byli, chtěli ochutnat něco nového a zároveň ušetřit peníze.