Děti Dovolená v Karpatech – ceny

Mnoho letní tábory nabízejí dětem nejen spočívat 5 jídel denně ve velmi příjemném prostředí, a učí angličtinu, mnoho výletů v nejvíce na samotě koutů Karpat, poučení z různých tradičních řemesel.

Děti Dovolená v Karpatech – ceny

Dětský tábor “Bukovel” ve 3 tisíc. UAH. 11 dní bude bavit vaše dítě. Tento program – výlety do Lvova a Hutsul, cykloturistiku, třídy obruby, výroba koženého zboží, keramiku a další.

A v programu předloženém rafting – sjezd na horské řeky dovolená v česku s dětmi pro děti od 10 let. Toto dítě vrtět jistý nezapomene!

d 20

V dětském táboře v Ivano-Frankivsku 2,8 tisíc. UAH. po dobu 14 dní bude s dítětem se naučit anglicky, a koupání ve vlastním bazénu. Kemp se nachází na břehu řeky, soukromou pláž.

Po venkovní aktivity dětí krmených vydatná ukrajinské národní jídla, a jako dezert lahodné bobule, které, mimochodem, bohaté na vitamíny a minerály.

V turistickém rekreačním táboře “Edelweiss” v Yaremcha hlavním zaměřením je na sportovní vývoj dítěte. V kempu jsou dětská hřiště dovolená v česku s dětmi, fotbalové hřiště. Každý večer – diskotéka pro děti. Cena šek na 18 dnů. – Asi 2000 UAH.

Zdraví-zlepšení tábor “moderní” v kontrole regionu Lvově na 14 dnů je 2.000. UAH.

Za peníze, děti ve věku od 9 do 18 let budou bavit nejen profesionálních učitelů během různých akcí a soutěží, ale také podlechat vody Morshynska.

V dětském táboře “Tsarinka” dítě dovolená v česku s dětmi do 14 dnů v nenápadné způsobem naučí anglicky. Check in je 2700. UAH. Program návštěvy provedeny po horách s ochutnávkou národních jídel, poučit.

A v dětském táboře “Tsarinka” naučit vařit ukrajinské národní jídla a pro syna držet poučení z řezbářství. V Kromě toho program – výlety, rybaření, sport, fotbal a volejbal, diskotéka.

Pros dětských aktivit v Karpatech

Během dovolené v dětském táboře v karpatské dovolená v česku s dětmi dítě seznámil s mnoha unikátními zvyky, naučit se vařit národní pokrm, vytvářet výrobky ze dřeva, korálky, kůže, hlíny. A vůbec, to má spoustu zábavy času.