Istnieją inne wujka i cioci, które czekają bardzo wrażliwe i dobre

Dzieci – korzystny “towar”. Ich biorą a oferują. Naszym przeznaczeniem stanowi im wytłumaczyć, iż takie sprawie istnieją w świecie. Nie przerażać ich, jak przygotować się do obecnego, że mogą kontrolować ukraść lub zwabić. Zaczęłam rozmawiać te dyskusji z dzieckiem z 4,5 lat. Napisałam tak:

— Istnieją inne wujka i cioci, które oczekują bardzo wdzięczne także świetne, jednakże pamiętają niesamowite zamiary wobec dzieci. Potrafią one zaczynać dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Dokonać im obrazy, mogą nawet zabić. Tacy goście potrafią wpaść się w istnieniu, trzeba zapoznać się je szukać. Wyobraź sobie, że działasz sama, a ja będę niegrzeczną wujkiem. Będę cię namawiać, a potem rozejrzę się trochę, iż nie jest nikogo, zatrzymam zaś mogę na ciebie samochód, lub dojazd. Musisz od razu zacząć krzyczeć, prosić o dopłatę, mamić do siebie każdą uwagę. Mówić, że obecnego wujka nie wiesz, a on przeżywa cię ukraść.

Zaczęli chodzić, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. To mówię: “Wiesz, u mnie w dachu jest polecający kocięta. Chodź, ja ciż kosztuje oddam”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się mamić tak, jak żeby to zrealizował (více zde) sprawca) nie Chce, i tu nagle rozumiem ją dodatkowo. Także ona zabija oniemiały z zdziwienia. Poruszamy się śmiać, stanowisko nie powiodło się. Wszystko z przodzie. Najważniejsze, pamiętaj, że w wychowaniu dziecka ważne jest, ażeby nie krzyczeć, a chodzić i stopniowo wszystko wyjaśnić.

Tak dawali wiele miesięcy, zanim nie pokazała się krzyczeć, kiedy gwałtownie łapała ją.

Potem pojechaliśmy do Niemiec, oraz wprowadził przypadek sprawdzić moje starania. Poszliśmy z pociechą do biznesu. Magazyn istnieje duży, wielopiętrowy, z fontannami i dyskotek. Nabyłaś jej lody, ulokowała na ławce i opowiadam: “Jestem tu za szybą, jedz lody i wpadnij w zasięg”, natomiast jedna poleciała do przedsiębiorstwa. Weszłam, a on okazał się dwupoziomowym. I ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam parę sprawie, nie potrafiła się oderwać i poleciała na piętro. A tu słyszę wrzaski mojego dziecka. U mnie serce w pięty, kursem na dynamicznych schodach temu. Także z powłoki odczuwam taki film — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki gonią zbytnio nią i potwierdza złapać ją zbyt uchwyty i uspokoić. Lub dziecko przypomniał sobie wszystkie moje wiedzy: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — a spróbowała krzyczeć.

Znacznie ważne istnieje też wtedy ogół nazywać prac po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy wiążą dzieci do seksu, tak wymieniają. Natomiast aktualni (zobacz) faceci potrafią nas przyjść wszędzie. Dziecko musi potrafić o siebie zadbać. Pokaż go występować NIE, oraz przede wszelkim w nauczeniu dziecka trzeba pozwolić rzec NIE potrzeba. Gdyby on bierze obowiązek napisać “nie”, wtedy z zewnątrz i może faktycznie napisać.

Jeśli on nie posiada uzasadnienia ciż racja znaczyć, toż umiejcie, że a innym też boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie istniałoby w celach dorosłych, profesjonalnie dodatkowo z ust dać. Każdy poważny był dla mnie autorytetem, i ja nic nie mogłam odpowiedzieć, nawet jeśli mi pisali źle. Miałem 14 lat, kiedy ja jakoś wyszła do kina i odczuwam, że ktoś położył mi dłoń na kolanie. Jestem cała wyciśnięty i odstawiła się, ręka stawała się bardziej stabilne. Ja w granica siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem zerwała się i wybiegła (viac tu) z klasie, dodatkowo stanowiło mi wstyd. Teraz, kiedy przypominam sobie ostatni sezon i analizuję, myślę, że sens w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i podpierać się. A nawet z pozornie nie bałam się bronić. Tak, że dziecku powiedziałam:

— Jeśli takie oto wuja i ciotki zależą cię dotknąć, śmiało i głośno zacznij prowadzić: “Więc co stwarzasz? (cvaknutí) Czemu ty mnie dotykasz?” — A wyglądać wtedy powinien pełnym a wobec, żebym to im było wstyd za siebie, i nie dziecku za to, iż jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie odchodzą (zobacz tutaj) z kina, a nie twoja córka lub syn.