Mágia modelovacie hmota alebo zábavný

Mágia modelovacie hmota alebo zábavný

Je dobre známe, že modelovanie cvičenie rozvíjať jemnú motoriku, priestorové myslenie, predstavivosť. To je jednoducho nie všetky deti sú schopní a radi vyrezávať. Ak vaše dieťa sa objavil Banaby ľahostajný k ílu, neboj sa. Vedľa sochárstvo hubami a klobásy na koňoch, existuje mnoho ďalších spôsobov, ako využiť tento nádherný materiál. Naznačujú, že dieťa, ktoré určite nebude vzdať – len hrať.
detskaya-slaider
Dieťa Vzťah s hlinou môže prebiehať za 8 mesiacov, a možno aj po dvoch rokoch. Ale v každom prípade to bude pravdepodobne nie je nezávislý liatie a pozorovania sa svojimi činmi. Ten chlapec bude nariadiť predloženie nových a nových postáv, šťastné pokrčenia vašich najúspešnejších remesiel, vyskúšať na príležitosti k jedlu kus plastelíny alebo vyhodiť. Forma Banaby bude mať rodičia. A to nielen formy, ale s nadšením, radosťou a prekvapenia na vytiahnutie mačiatko-kocky zložiť alebo myš (alebo had, keď modelovanie – nie je vaša vec). Našťastie pre mnoho rodičov, je potrebný špeciálny umelecký talent. Tým čísla by mala byť jednoduchý dosť byť opakovaný v blízkej budúcnosti existovali sily pôsobiace na dieťa. Ale pôsobiace zručnosti musia byť vyvinuté. No, ak vyrábal zvieratiek, k radosti dieťa, bude hovoriť o svojom živote, alebo ona bude pýtať, spievať mu pieseň.

Keď dieťa je spokojný s touto nezvyčajnou hračku, môžete si zahrať slávnu rozprávka príbeh, vyrezávať všetky jeho znaky. A lepšie tvarovať priebeh príbehu. Napríklad spolu s dieťa volá lacne detske postele-banaby.sk: “Choď Cat dopravovať kvaka!” – A zároveň vyleplivaete mačka figúrka.

Postupom času sa dieťa môže stať plnohodnotným herec v divadle, a možno chce prísť a vytvoriť bábku figúrky.

Ak vaše dieťa – fanúšik všetkých druhov vzdelávacích hier, určite bude páčiť navrhovanej tried. Mnoho detí objemovej plastelíny výhody sa zdajú ešte zaujímavejšie a jednoduchšie desktop-print hry.

Zhromaždia pri stole plyšového zvieratka a slepý k nim vhodnej potravy. Niektoré z týchto hier, a dieťa môže ľahko uvedomiť, že ovce láska trávou kohút – semená a mačka – ryby.

Ďalšou aktivitou môžete venovať modelovanie človeka. Urobiť klobásu-telo, pripevnite guľový hlavu a zastaviť. Nechajte dieťa radí, že ďalej tvarovať, či dostatočne jednej ruky, čo pripevnite nohu detská posteľ so zábranou-Banaby.sk. V prípade, že dieťa nemôže povedať, dospelý by sa mal vysloviť – čo to robí, prečo. Tým, že študuje štruktúru tela, a nezabudnite o tých častiach tváre. Móda si oči, nos, ústa, uši. Nechajte dieťa sa bude dať ich na hlavu alebo vám povie, ako na to.