Otázky odpověděl Nadezhda Anisimova

Otázky odpověděl Nadezhda Anisimova

Paul

Často, děti mohou být viděny na podlaze koberec s dlouhým vlasem. Jak oprávněné tato volba? Ve skutečnosti, na podlaze v pokoji dítěte, které spí hodně na první, ale brzy – spoustou plazení, často blízko měkkým kobercem nebo koberec. Nicméně, empiricky je prokázáno, že děti rozvíjet rychleji a lépe začít chodit při pohybu naboso na tvrdý povrch (parkety nebo laminát).
deti

Tipy dekoratér za pokoj záclony dětských denim s kožešinovými závěs. Je to příliš odvážný? Podle návrhu přístupu okna s extrémní opatrností. To je hlavním zdrojem světla v dětském pokoji, a on by studovat to, usilovat o to. Přednost klidné teplé barvy, přírodní textilie bez vzoru. Pokud jsou v místnosti žádné žaluzie, záclony by neměly být transparentní, aby chránil spí v jasném slunečním světle. Nevěšte těžké závěsy a hustý, že je těžké být vymazány a překážkou na čerstvý vzduch. Umělé světlo by mělo být tlumené. Lustr v šesti světla – je to příliš mnoho pro dítě, které se směrem nahoru. Použijte místní osvětlení.

Stěny

Existuje tolik různých tapety, oči se rozcházejí. Jaké barvy a textury na výběr pokojů pro novorozence? Stěny by měly být pokryty tapetu v jemných barvách, nedráždí oči. Příliš jasné jako tmavé barvy výzdoby místnosti jsou eliminovány. Bohužel, často jsem si všimnout, že příprava na vaše budoucí rodiče baby room vybrat rohlíky se žlutým medvěda, fialové zajíčci, usmíval se obrovské auta.

Novorozenec je nejen není nutné, ale je kontraindikováno každý den sledovat nehybné barevné skvrny, rozptyl pozornost. Vyhněte se čistě bílá. Příliš lehká a bystré dítě, uvítal pouze jako doplněk základních odstínů. Stěny nemusejí být dokonale hladký. Poznámka: tapetu s povrchem, připomínající mulu. S hmatových vjemů přes dlaně a prstů, se dítě učí o světě kolem nich. Ať jeho pokoj budou materiály s různou texturou.

Barva

Pro novorozené děvče se rozhodl koupit si věno v růžové pro chlapce – modře. Možná, že v interiéru je třeba barevné rozdíly? Barva – to je to, co přispívá k výchově citů a emocí, je lepší použít pro jiné účely. Dítě se začíná cítit rozdíl mezi dívkami a chlapci v průběhu tří let. Ale pokud v té době, kdy jste se náhle v jeho pokoji změnit barvu záclon z modré na růžovou (nebo naopak), může to mít negativní vliv na jeho zdravotní stav. Interiér místnosti pěti dívek by již mít vlastnosti odlišné od vnitřku místnosti chlapce. Dokonce jsem připustit existenci zrcadlo se stolem, kde může ležet hřeben s sponkami. Se správným vzdělávání je pouze podporovat rozvoj přírodního ženský.

Hračky

Každý host se zavazuje přinést hračku jako dárek. Jsou velmi zdobí školky. Ale taková hojnost ovlivňuje psychiku dítěte? Vyvarujte se hromadění množství malých zvířat a panenky na regálech v dětském postýlky, i když to vypadá, podle vašeho názoru, je krásná. Dejte svému dítěti možnost zůstat na jednom tématu, prozkoumat to, poznat ho, aby ho milují. Potom, po určité časové období, ukazuje další. Nicméně hračky působí v interiéru důležitou roli. U musí být přítomen v místnosti jasné objekty. Jejich úkolem – zaměřit pozornost na dítě naučit rozpoznat povědomé. Tyto akcenty jsou obvykle hračky.