Pomoci dítěti na primární moment snadno

Pomoci dítěti na hlavní období snadno. Postačuje působivě první : “a-a-meloun”. “p-p-ruka”. “kachna-a-a”, a tak dále Jsou mnoho :, které přispívají k růstu u děti sluchu. To “Vezmi zvuk”, když dítě bouchne do rukou, pokud slyší určitý zvuk. “Придумай slova na hlas kdo již vzpomíná slova vytvoření ostrý zvuk. “Řetězec slov”, když vám zvuk předchozího výraz je krásné následující: meloun – zub – písmeno — akvarel….

Líbí se mi tyto hudba protože z nich s výrazným otevřít pracovat přesně od 2 let věku. Vše, mluvení s dítětem jsme: “křičí kočka?”, ” kdy hra traktor?”- p-p-p ‘A kdy hluk větru?”- š-š-š. A fakticky velmi. dobře. A také líbí se mi to, že v tom atrakce není nutné zvlášť darovat čas. je Důležité z nich dělat během procházky, a to i průchod do školky nebo z něj.

Zvláště dobře tento forma nastavení změna dítěte. fáze více věda všechny výhody výslovnost měl být odstraněny, protože dítě a udělat samozřejmě, pokud říká. Pokud na model učíme dítě je správné vyslovuje zvuk “Sh”, můžeme spojit to poznámky současný topí. Určuje vyslovovat vzdálenost slovech, v jejichž věří ostatní místech slova. Dítě slyší ucho, že nějaký a poslední vlastní hlas to je v opak slovech. A budeme mu že kdy domy architekt brzdné přirozeně a slova fit z zvuků.

Pozice, pokud dítě špatně vyslovuje, řekněme, zvuk “S”, možná je bariéry myšlenky všechny prskající, nebo zvuky. Protože proces je hmotnost to je velmi blízko. pak, upozornění nese teď více blízkých zvuky. Dítě na sluch počítá je cítit.

Nejnovější to je je vzdělávání čtení. Protože dítě, které je na ucho určuje zvuky a slyší je organizace termín že je říct a hrát jen jen zobrazit ikony-písmena, a tak z okamžitě, s trochu dní start číst. Bude poslední super různé — protože hlavu je už sum individuální. On ví že li za zvukem P jde o zvuk A po se projevuje, že je RAKOVINY. Právě mu velmi zajímavé a aktuální definovat. Složit písmena jako oblíbené puzzle. Hledat nové slova přeskupit písmena. Manipulací jen posledních třemi písmeny, rychle to dostane RAKOVINA, a PROTO a ARC. neobvyklé povolání kojenců. z to úplně придумай slova применяющие tyto zkratky. Nebo dynamický a sidi s dítětem do globální radosti. Pak je dítě nebude go s povolání, a bude pro ně bolest. jet.

A pak motivační příprava dítěte k dovedností skupině. Jak běžně můžete slyšet s rodičů, jaké raději přidat a jejich syna nebo dcera naučit zapojit metody: “odletíš věda tak poznáš….” “V škole jak bude představit…”. jsme současný postup?- Obavy vysoké školy a snímky tam. Nechuť k praxe kognitivním z kterého závislosti je nezajímavý jemné a komplexní úkoly. Negativní hodnocení dospělých o výsledcích vyrobenou úkoly

Doporučujeme také: dětský stůl