Šatní skříň umožňuje pojmout obrovské množství věcí

Šatní skříň umožňuje pojmout obrovské množství věcí, je vyplnit kompletně celý prostor až ke stropu, a zrcadlové dveře pomůže opticky rozšířit místnost nebo halu.
Skříně pomůže dát předsíň, ložnice či kanceláře moderní a elegantní vzhled, aby váš domov stylové a pohodlné. Vyrobeno v souladu s funkcí vašeho bytu, skříně zvyk pomůže zdůraznit jedinečnost domu a vynikající chuť jeho obyvatel.
Skříně kupé umožňuje dokonce snadno implementovat změny do bytu – případ může sloužit jako bariéra, která odděluje několik obytných oblastí, a také slouží jako úložný prostor.

483952
A, samozřejmě, že nejdůležitějším rysem vestavěného nábytku – optimální využití prostoru. Dokončení určité velikosti, skříň na zakázku zachytit všechny “mrtvé zóny” životní prostor, uvolnění drahocenné metrů.
Šatní skříň vlastní levné – “umělecký nábytek”
Vnitřní náplň Skříň je upraveno individuálně na základě jeho hlavní účel a je z následujících typů:

Dvoudveřové skříně

Dva dveře dvoudveřová skříň skříň dvoudveřový dvoudveřová skříň skříň dvoudveřový dvoudveřová skříň skříň

V třídveřové skříně

třídveřový šatník třídveřový šatník třídveřový šatní skříň třídveřová skříň

Čtyřdveřová skříně

čtyřdveřová skříň skříň čtyři-čtyři-čtyři-dveře šatní skříň

Rohové skříně

rohová šatní skříň corner corner corner šatní skříň
Ceny za skříně z “umělecký nábytek” – k dispozici

Skříně se skládá ze 3 hlavních prvků: těla, dveří a jejich příslušenství. Šatník Bydlení vyrábíme z dřevotřískové desky o tloušťce 18 mm (což je evropská norma pro skříňový nábytek) se týká KRONO (Švýcarsko), EGGER (Německo), stejně jako všechny ostatní výrobci v závislosti na preferencích zákazníků. Zvažte možnosti dekor desky: