Tam jsou tzv ložní komody nebo prostě posteli s vysunovací lůžko

Tam jsou tzv ložní komody nebo prostě posteli s vysunovací lůžko. To je důvod, proč se jim říká “na hrudi”, který je v zataženém stavu vypadat jako prádelník. Princip fungování takového nábytku je poměrně jednoduchý: pevná zůstává horní lůžko, druhá nominace.
d2
Bed-prádelník může obsahovat dva, tři, a někdy i čtyři vrstvy. Tento nábytek s velkým lovu nyní používají v mateřských školách. Ale nájemníci malogabaritok může vyhodnotit klady těchto lůžek. V noci – plnou postel pro děti, skluzavka v dopoledních hodinách, a voila, kompaktní komoda není nepořádek obytný prostor.

Obecně platí, že poté, majitelé lůžkových Transformers-komody a postele již dlouho oceňují veškeré výhody tohoto nábytku. Takže je to jen dar z nebes pro malého obytného prostoru!

Koupit ložní transformátor v Charkově nebo objednat zde.

Aby nedošlo k jeho poškození, stejně jako pro snadný transport, vyráběné na míru nábytek je dodáván v nesmontovaném stavu. Často je zmatené rodiče, kteří se snaží, aby životy svých dětí, pohodlné a bezpečné. Mnozí se obávají, že self-sestavit postýlku nemohou dovolit, protože na první pohled zdá proveditelný úkol pro profesionální výrobce nábytku. Ale nezoufejte, a to proto, že platit za tovární nábytku, který stál v obchodě, protože ve skutečnosti, sbírat patrová nebo palandou, budete potřebovat docela dost úsilí. Pochopte to poměrně snadno.

Všechny položky jsou baleny v kartonu a stretch fólie. Pro snazší pochopení a montážní sekvenci, společnost “Merabel” obsahuje pokyny pro montáž.

Sestavy jsou také označeny a očíslovány. Pro upevnění příslušenství jsou díry.