V ideálnom prípade je dno lôžka by mal byť nosič

V ideálnom prípade je dno lôžka by mal byť nosič. Sa nekonečných spodné lôžka sú lacnejšie, ale matrace nemajú “dýchať”. Tento aspekt je zohľadnený, pretože nikto nie je v bezpečí z “noci ťažkosti.”

Optimálna vzdialenosť medzi tyče sa považuje vzdialenosť 5-6 cm. Medzi nimi by malo byť prilepené paže, chránič matraca nohy alebo hlavy dieťaťa. To je dôležitá otázka bezpečnosti.

350_junior4

To je v prvých mesiacoch života, kedy by mali byť omrvinky ukolísať niekoľko hodín veľmi dôležité. Po dosiahnutí dieťa šesť mesiacov, to eliminuje potrebu, a posteľ je.

Čítajte tiež: 10 štýlových poschodovej postele (FOTO)

záclonka

Nestrácajú na popularite postieľky s nebesami, cez ktoré vyzerajú oveľa krajší. Tiež vrchlík chráni pred oslnením.

ORGANIZÉR

To môže byť rôzne posuvné skrine či zásuvky, čo je veľmi výhodné pre ukladanie hračky, posteľná bielizeň, veci.

Ako si vybrať detské postieľky pre novorodenca

Prvá otázka je rozhodnúť pri výbere detskej postieľky, by mala byť voľba materiálu lôžok. Takže, aký materiál je vybrať detský nábytok? Na prvom mieste v rebríčku, tam sú samozrejme kovové detské postieľky. Kov je ľahko spracovávať, čistí, nemôže reprodukovať parazitmi. Na druhom mieste sú drevené postele. Táto voľba je tiež stojí za zváženie.

Malo by však byť zrejmé, že drevený povrch je pokrytý špeciálnou náterové hmoty. Toto je robené chrániť štruktúru pred možným poškodením hmyzom a hubami. Pri nákupe také modely, musí si byť istí, požadovať, aby predávajúci certifikát kvality, ktorý musí preukázať, že povlak je vyrobený betlehem farby na prírodnej báze. V tomto prípade je kolíska je bezpečné miesto pre svoje drobčekov. V prípade, že predávajúci odmietne vašu požiadavku BabyNabytek.sk – detský nábytok, je lepšie nájsť niekto iný, kto bude ochotne poskytne všetky potrebné dokumenty.

Stojí za to venovať pozornosť

Druhá vec, ktorú by ste mali venovať pozornosť – to je to, čo celý betlehem návrh by mal mať vetranie na všetkých stranách. Je nutné, aby sa pozrieť na dne postieľky. To musí byť pevná a vyrobená z odolných lát. Je lepšie, keď lamely sú upevnené pomocou skrutiek, nie lepené. To je nevyhnutné, aby sa zabezpečilo, že matrac je dobre vetraná. Vzdialenosť medzi pásmi nesmie byť príliš široká, aby bolo dieťa mohol stúpať skrze ne. Odporúčaná vzdialenosť medzi mriežky byť asi 8 cm. Avšak, táto vzdialenosť, rovnaké by nemali byť príliš malé, alebo inak manipulovať baby nohy môžu uviaznuť.

V žiadnom prípade, nevyberajte matrac z penovej gumy. Tento materiál je veľmi dobrá absorpcia vlhkosti a zbiera prach BabyNabytek.sk – detský nábytok, a to je hlavné dôvody, prečo sa v penovej gumy môžu byť dostali huby a rôzne mikroorganizmy. Všetko ostatné, ako matrace rýchlo zhoršovať a stratí svoj tvar, čo je veľmi nežiaduce pre chrbticu dieťaťa. Vyberte si pružinové matrace, alebo modely, ktoré sú plnené prírodných materiálov (kokosových). matrace materiál musí byť hypoalergénny.