V závislosti na stupni dostupnosti obytného prostoru

TAKE KIT

V závislosti na stupni dostupnosti obytného prostoru, dětský nábytek kupující zajímat dvou hlavních skupin – sady (za předpokladu dostupnosti samostatnou místnost pro děti) a studentského místa (v tomto případě by tabulka být multifunkční – a psaní, a počítače a zabírá málo místa). Bohužel, jen velmi málo běloruští výrobci zabývající se výrobou soupravách pro dětské pokoje.

Mebel-dlya-detskih-komnat

Podle skupiny “Bellesbumprom”, lídrem v této kategorii lze považovat za “Pinsk Wood”, který produkuje několik modifikací souboru “Alice” – šatní skříň, stůl, postel, a modulární soubor “Laguna”, skládající se z 11 prvků, stejně jako několik druhů kovů mládeže police – “Ruby”, “Venuše”, “Sabo”. Výrobce nábytku z vysoké poptávky – dle skupiny v prvním pololetí, společnost vydala dětský nábytek, dvakrát více než ve stejném období loňského roku. Podle marketingové služby “Pinskdrev” nejpopulárnější “Alice” – na měsíční bázi, firma vyrábí asi 50 takových souborů. Při výrobě různých souborů používaných přírodní borovice a laminované dřevotřísky, a cena tohoto výrobce souprav se pohybují od $ 200 (“Alice”) na $ 300 – 400 (“Laguna”, v závislosti na počtu prvků). Rack mládeže bude stát $ 250-280.

Mládež soukromá společnost z laminovaných desek, který obsahuje stěnu s vestavěným v posteli, počítačový stůl a sekretářka, produkuje “Sparina” – i přes relativně vysokou cenu – $ 500 (ekvivalent), používá sadu stabilní vysoké poptávce. Nicméně, počet sad jednou měsíčně ve firmě odmítl říct.

Vzhledem k tomu, dovezený nábytek nejširší spektrum zařizování dětských pokojů nabízejí prodejci zboží IKEA. Světově proslulý firma vyrábí dětský nábytek pro ty nejmenší, a pro děti předškolního a školního věku. Dětská postýlka stojí $ 60 (s matrací – 100 $), přebalovací pult – $ 50, takzvaný “Soft hnízdo” – měkké omezovače – $. 10 Pro školního věku Švédové nabízejí lože nelakované borovice, který může růst spolu s jeho majitelem – od velikosti 88×152 cm do 206 cm – $ 149 (dokonalá matrace výrobce, který bude stát $ 70). Kromě toho v programu je “roste” stolní – stolní deska na kovových “nohy” v několika barvách s maximální výškou 110 cm – $ 135, se navrhuje, aby na mobilním podstavci – $ 30-50. Existují dva druhy palandami – z úctyhodné tmavě hnědé jedli za $ 500 (s matrací – $ 650) a od neošetřeného borovice – $ 125 (respektive s matrací – $ 185). Všimněte si, že v Minsk IKEA nábytek dovezený z podnikových prodejnách značky v Polsku, a po zaplacení cla jeho hodnoty je zde v průměru o 70% vyšší.