Výběru hračky, v závislosti na věku dítěte

Uvědomte si, že je velmi obtížné se vzdát dítě, když v průběhu dlouhého výběru, chce drahé stroje nebo železnice. A nejtěžší, aby se vzdal, protože každý člověk v duši stále pokračuje zůstat stejný kluk.

Výběru hračky, v závislosti na věku dítěte
samosval_magnum_0111.906610B56BB6439B9B648FF250E2E477
Každá hračka je určena pro určitou věkovou hranici, jak je dítě velmi rychle roste a vyvíjí, a hračky jsou také mění velmi rychle. Před převodem na hračky, je třeba říci, že všichni mají na mysli, detske elektrické autíčko i když malé, ale dospělá část, takže nezapomeňte dát svému dítěti trochu času. Kromě toho by měla být hračka hodně, jenom velice rychle unavený dítě, a žádný přínos nebude přesně.

Až 5 měsíců – chrastítka. Mají řadu jasný, aby zvuky, obecně silně přitahují dítě manipulovat s nimi a studovat je. Rozvíjí motoriku primární péče a dítě. Na trhu jsou dnes velmi, velmi mnoho z těchto hraček.

rachot

Od 5 měsíců až jeden rok – kostky, houby, koule, obecně, vše, co může uchopit a hodit, protože to je základní potřebou dítě v tomto období. Snažte se stuff hračky dat byl nejvíce různorodé detske elektrické autíčko, že dítě může cítit rozdíl. Blíže k 10 měsíců, jen chytit a hodit pro dítě není tak zajímavé, že potřebuje něco k prasknutí nebo rozebírat. Pro splnění této potřeby, to je nejlepší používat panenky, které jsou velmi pěkné a snadno rozebrat a stromu – čistý a přírodní produkt, který nebolí dítě.

box cihel

Kostky by měl být paleta barev, velikostí a tvarů. Neměly by být příliš těžké, aby dítě bylo pohodlné házení. Nemyslete si autíčko, že touha prolomit kvůli agresi dítěte. To je docela běžná potřeba pro tento věk, který by měl splňovat pro plný rozvoj dítěte. Například, máma nebo táta může vytvořit strukturu s bloky, a dítě se může zlomit to bude zábava pro obě strany.

1-3 roky. Vývoj dítěte koordinace pohybů v tomto období je velmi důležité. On se učí chodit, a stejně jako rozvíjet jemnou motoriku prst. Toto je nejvhodnější desky s vložkami vyvinutých doporučení Maria Montessori. Tyto vložky musí být stanovena na základě v souladu s určitou logiku, ale dělat to zvládá děti se špatným motoriky není snadné, v důsledku toho, a to se stává velmi rozvoj. Kromě toho, pomoc je velmi odlišná šněrování, Froebel a pyramidy Babynabytek CZ, které pomáhají dítěti rozvíjet prostorové uvažování, a stanovit koncepci více – méně.